خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / اگر بعد از خرید مشکلی دارید اینجا را بخوانید

اگر بعد از خرید مشکلی دارید اینجا را بخوانید

حتما و حتما کامل بخوانید

دوستان عزیز ما در قسمت سوالات متدوال تمام محصول هایی که گذاشتیم جواب سوال های شما را داده ایم اما متاسفانه هر روز عده زیادی بازهم سوالات تکراری را می پرسند!

در اینجا باز هم جواب این سوالات رو میدهم پس لطفا راجب این مبحث سوال نپرسید.

1- خرید کردم اما لینک دانلود دریافت نشد!

پاسخ: قبل از اینکه خرید کنید در کادری قرمز رنگ گفته بودیم بعد از پرداخت وجه نباید از صفحه خارج بشوید و بلکه باید بر روی تکمیل خرید کلیک کنید تا بعد از تکمیل شدن آن وارد سایت ما شوید. وقتی وارد سایت ما شوید به صورت خودکار لینک دانلود برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد.

اما اگر وسط خرید اینترنت شما قطع شد یا به سایت ما برگشت داده نشدید دو حالت وجود دارد:

1- خرید شما تایید شده ( پس حتما به ایمیل شما ارسال شده  و فقط کافیست بخش spam یا هرزنامه ایمیل خود را برسی کنید)

2- خرید شما تایید نشده و هیچ ایمیلی هم برایتان ارسال نشده! بنابرین مبلغ شما به بانک ارسال خواهد شد نه سایت ما و بانک به صورت خودکار متوجه خطا در پرداخت می شود و مبلغتان را بین 2 تا 72 ساعت بازخواهد گرداند.

بنابرین این تمام قضیه دریافت نکردن لینک است

 

2- لینک را دارم اما دانلود نمی شود!

جواب این سوال هم در قسمت سوالات متدوال مانند سوال قبل گفته بودیم. اولا بعد از خرید باید محصول را دانلود کنید زیرا بعد از 72 ساعت معمولا لینک شما باطل می شود. اگر لینک شما مشکل دارد کافیست با نسخه سالم دانلود منیجر IDM ( آی دی ام) لینک را دانلود کنید. اگر دانلود نمیشد ساعات دیگر امتحان کنید و توجه داشته باشید VPN یا همان فیلترشکن شما باید خاموش باشد و اینترنتتان ضعیف نباشد.

 

3- پکیج در هنگام باز شدن ارور میدهد

پاسخ: فقط کافیست از نسخه سالم نرم افزار وینرار فارسی استفاده کنید (یعنی با استفاده از این نرم افزار فایل را از حالت فشرده خارج کنید)

 

 

باتشکر از همه شما عزیزان ❤️