بلاک نشدن در اینستاگرام با ۲ ترفند ساده

سلام دوستان عزیز. امروز در سایت انکت با مقاله ای به نام بلاک نشدن در اینستاگرام با شما هستیم

راستش رو بخواهید من هم مثل شما با این بلاک شدن از طرف اینستاگرام خیلی مشکل داشتم تا اینکه چند تا تست زدم و مقاله ایرانی و انگلیسی راجب این موضوع خوندم و توانستم خوشبخانه ترفند بلاک نشدن در اینستاگرام رو پیدا کنم.

یکی از علت هایی که من در اینستاگرام بلاک میشدم این بود که به سرعت دیگران رو فالو و لایک میکردم تا فالوور خودم در اینستاگرام افزایش پیدا کنه یا اینکه از نرم افزار های افزایش فالوور اینستاگرام استفاده میکردم و مشاهده میشد که در کم تر از یک ساعت بلاک میشدم !

بنابرین یه سوال توی ذهنم ایجاد شد که :

بلاک نشدن در اینستاگرام چگونه است؟

وقتی که ترفند هایی که پیشنهاد شده بود رو انجام دادم ، نتیجه خوبی گرفتم و مشکل بلاک شدن در اینستاگرام که داشتم ، خیلی کمتر پیش اومد یا تقریبا میشه گفت دیگه پیش نمیاد !

۱️⃣ اطلاعات خود را در اینستاگرام تکمیل کنید !

بلاک نشدن در اینستاگرام

بلاک نشدن در اینستاگرام

برای خودم اول که خوندم عجیب بود ولی بعد که فکر کردم دیدم بله ایده خوبی بود که اینستاگرام ارائه کرد. فک کنم اینطوری فکر کردن که هر شخصی اطلاعاتشو تکمیل نمیکنه و پروفایل نمیزاره ، و یک راست در حال فالو کردن دیگرانه ، حتما رباته !

بنابرین:

🔸 برای پروفایل خود عکس بگذارید

🔹 توضیحات پروفایل خود را تکمیل کنید

🔸 اگر سایتی دارید، آدرس آن را در پروفایل وارد کنید

🔹 شماره موبایل و ایمیل خود را تایید کنید

 

۲️⃣ سریع فالو و لایک نکنید ! کامنت تکراری نگذارید

بلاک نشدن در اینستاگرام

بلاک نشدن در اینستاگرام

نکته ی دوم که الان گفتم فک کنم خودتون براتون جا افتاده باشه ولی خب متاسفانه خیلی از افراد بازهم رعایت نمی کنند و دچار بلاک شدن اینستاگرام می شوند. بهترین راه این است که در یک بازه زمانی مشخص لایک یا فالو نکنید ، مثلا اگر نفر اول را در ۳ ثانیه فالو کردید، نفر دوم ۴ یا ۶ ثانیه بعد باید فالو شود.

و اینکه کامنت تکراری را اینستاگرام خیلی راحت تشخیص می دهد. پس اگر کلمه لایک رو به ۴۰ نفر کامنت کنید، متاسفانه کارتون تمومه 😅