قوانین و مقررات

قبل از خرید از سایت انکت پیشنهاد میکنم این صفحه را کامل مطالعه کنید.

قوانین و مقررات خرید از سایت انکت:

  • قبل از خرید بازدید کننده موظف است تمام توضیحات محصول را کامل بخواند و در صورتی که توضیحی را جا بگذارد و نخواند و خرید کند و از خرید خود پشیمان شود، سایت انکت هیچ مسئولیتی ندارد.
  • در صورتی که یک محصول را چند بار بخرید، ما مسئولیتی در قبال بازگشت مبلغ شما نداریم. زیرا سیستم انکت هیچ مشکلی ندارد و کافیست در قسمت سبد خرید خودتان انتخاب کنید یک محصول چند بار خریده شود، در این صورت به این مورد دقت کنید تا در مواقع خرید اشتباهی را دچار نشوید.
  • تضمین بازگشت وجه به این معناست که اگر محصول مشکلی داشته باشد مبلغ را به صورت کامل به شما باز میگردانیم، این یعنی مشکل محصول باید از طرف سایت انکت (یعنی ما) باشد و در صورتی که مشکل از طرف کاربر باشد، سایت انکت مسئولیتی را نمیپذیرد.
  • در صورت خرید محصولات سایت ما از دیگر فروشگاها، ما هیچ مسئولیتی در قبال پشتیبانی شما نداریم و محصولی که از آن استفاده می کنید از لحاظ قانونی جرم، از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ انسانی نادرست می باشد زیرا تنها راه خرید محصولات سایت انکت، خود سایت ما به نشانی Nket.ir می باشد و فروشگاهای دیگه بدون دریافت اجازه ما اقدام به اینکار می کنند (البته در حال حاضر چنین فروشگاهی وجود ندارد و فقط یک مورد بود که با پیگیری از طریق دادستانی توانستیم آن مورد را رفع کنیم)